Reference

Ohlasy některých spokojených zákazníků

Petr Smetka

Obchodní zástupce / voestalpine

Angličtinu potřebuji k výkonu své práce.

Můj problém byl, že jsem se už na základní škole učil pouze německy. Anglicky jsem znal pouze běžné fráze. Pan Vysloužil mi ukázal že se dá naučit anglicky velmi rychlým způsobem a rozprášil tak mé obavy o čas strávený nad výukou. Velice si vážím jeho profesionality, individuálního přístupu a časové flexibilnosti. Na všem se dá dohodnout. Děkuji.

POLICEJNÍ PREZIDIUM ČESKÉ REPUBLIKY - Ředitelství pro podporu výkonu služby


Odbor informatiky a provozu IT 

pplk. Ing. Mgr. Vratislav Mácha 


Pan František Vysloužil vyučoval na jednom z našich pracovišť v Ostravě angličtinu v rozsahu 2 hodiny týdně. V průběhu kurzu si pokročilí frekventanti zdokonalili své znalosti angličtiny a začátečníci získali alespoň základní znalosti gramatiky a výslovnosti. Lektor měl ke každému, v rámci možností, individuální přístup. 

Jan Pešat

Angličtinu jsem se učil jako samouk, ale i když jsem se učení věnoval, tak má Angličtina stagnovala. Rozhodl jsem se, že ji posunu dál. Uvažoval jsem o jazykové škole a intenzívním čtyřhodinovém denním kurzu. Trochu náhodou jsem se dozvěděl o angličtině přes Skype a zkusil to. Z pohodlí domova cítím zlepšení a můj lektor František je zkušený a přesně ví, kde mám rezervy.  To, že je konverzace soukromá, individuální a levnější, taky potěší. 

Martin Podrygala

Chtěla bych poděkovat panu Františkovi Vysloužilovi za výuku mého syna, kterého vyučoval téměř 4 roky. Zlepšil si tak známku z angličtiny na vysvědčení až o dva stupně. Syn trpěl několika poruchami učení, takže to chtělo velkou dávku trpělivosti, což pan František měl. Výuka o letních prázdninách nebyl problémem. Děkuji i za kamarádský přístup k synovi.  

 Podrygalová  

V angličtině jednička

od té doby, co znám Františka