Kurzy angličtiny

Praktickou a přímou metodou

Stále máme pro Vás volné termíny pro Vaši výuku.  Neváhejte nás kontaktovat.

Skupinová výuka

Hodiny jsou vedeny konverzační metodou s tím, že je daná mluvnice vysvětlena prakticky a srozumitelně každému studentovi. Skupiny jsou rozděleny podle úrovní začátečník, mírně pokročilý a pokročilý. Ve skupině je 4 - 6 studentů. 1 vyučovací lekce trvá 60 minut, vyučovací hodina 120 minut.

Individuální výuka

Určena pro studenty, kteří se necítí dobře ve skupině, vyžadují 100% času od lektora a větší intenzitu výuky, která je šitá přímo na míru, tak aby vyhovovala jeho potřebám.

Výuka přes skype

Určena pro ty, kteří jsou časově vytíženi a neví, jak se uvolnit do kurzu. Mohou si tak během dne zvolit volný časový termín.

Firemní výuka

Určena pro ty, kteří mohou mít výuku přímo na pracovišti v dopoledních či odpoledních hodinách.

V angličtině jednička

od té doby, co znám Františka